Doprava

Úvod Doprava

Zvyčajná dodacia doba pre tovar skladom je 3 pracovné dni; pre tovar, ktorý nie je skladom, 7 pracovných dní. Dodacia doba sa počíta odo dňa potvrdenia objednávky; v prípade platby prevodom odo dňa pripísania úhrady na účet predávajúceho.


Osobný odber: 0 Eur

Objednaný tovar je možné vyzdvihnúť aj osobne v kancelárii v Bratislave, Petržalke na Haanovej 16, v pracovné dni 

Po - Ut:  07:00 - 16:30
Streda: 7:00 - 17:00

Štvrtok  7:00 - 16:30

Piatok:  7:00 - 16:00

 

So - Ne: zatvorené

 

Dňa 30.08.2019 (piatok) bude kancelária zatvorená. Osobný odber nebude možný.


Slovenská pošta: od 2,80 Eur 

Zásielky doručujeme Slovenskou poštou, vždy doporučene, platba prevodom (od 2 Eur) alebo na dobierku. V prípade, že Vaša zásielka presiahne hmotnosť pre odoslanie ako doporučený list, je nutné ju odoslať ako balík. V tomto prípade sa poštovné navyšuje na 4,50 Eur pri platbe prevodom a pri platbe na dobierku.


 

SK Pošta - BalíkoBOX: od 3 Eur

Zásielky sú doručované do BalíkoBOXov Slovenskej pošty. V prípade, že Vaša zásielka presiahne hmotnosť pre odoslanie ako doporučený list, je nutné ju odoslať ako balík. V tomto prípade sa poštovné navyšuje na 4,50 Eur pri platbe prevodom a pri platbe na dobierku

BalíkoBOXy fungujú non-stop, 24 hodín denne 7 dní v týždni. Svoj balík si môžete vyzdvihnúť aj cez víkend či o polnoci. Aktuálne je po celom Slovensku k dispozícii 45 BalíkoBOXov. 
Adresátovi je zaslaná potvrdzujúca SMS správa. Po jej prijatí si môže zásielku z BalíkoBOXu vyzdvihnúť do 3 kalendárnych dní, a to po zadaní kódu z SMS správy. V prípade zásielky na dobierku adresát zaplatí požadovanú sumu platobnou kartou.

 

Kuriér In Time: 5 Eur

Zásielky doručujeme kuriérom spoločnosti In Time, platba prevodom alebo na dobierku

 

 

Zásielkovňa: 3 Eur

Zasielkovna.sk je najširšia sieť výdajných miest na Slovensku. Slovenské výdajné miesta sú zaradené pod českými - podľa abecedy. Podrobnejšie informácie o výdajných miestach nájdete na http://www.zasielkovna.sk/kde-nas-najdete.

V prípade, že zásielka presiahne hmotnosť 5 kg alebo rozmer nad 70 cm sa cena na doručenie navyšuje na 4,50 eur.

 


 

Zasilkovna.cz: 3,50 Eur

Doručenie tovaru do Českej republiky - široký výber výdajných miest. Na stránke http://www.zasilkovna.cz/ sa dozviete všetky informácie o tejto službe a taktiež o výdajných miestach.

 Copyright 2014 - 2019 © zaluzky.eu