Doprava

Úvod Doprava

Zvyčajná dodacia doba pre tovar skladom je 3 pracovné dni; pre tovar, ktorý nie je skladom, 7 pracovných dní. Dodacia doba sa počíta odo dňa potvrdenia objednávky; v prípade platby prevodom odo dňa pripísania úhrady na účet predávajúceho.


Osobný odber: 0 Eur

Objednaný tovar je možné vyzdvihnúť aj osobne v kancelárii v Bratislave, Petržalke na Haanovej 16, v pracovné dni od 7,30 hod do 16,00 hod.

.

Slovenská pošta: od 2,50 Eur 

Zásielky doručujeme Slovenskou poštou, vždy doporučene, platba prevodom (od 1,80 Eur) alebo na dobierku. V prípade, že Vaša zásielka presiahne hmotnosť pre odoslanie ako doporučený list, je nutné ju odoslať ako balík. V tomto prípade sa poštovné navyšuje na 4,50 Eur pri platbe prevodom a pri platbe na dobierku.


Kuriér In Time: 5 Eur

Zásielky doručujeme kuriérom spoločnosti In Time, platba prevodom alebo na dobierku

 

 

Zásielkovňa: 2,90 Eur

Zasielkovna.sk je najširšia sieť výdajných miest na Slovensku. Slovenské výdajné miesta sú zaradené pod českými - podľa abecedy. Podrobnejšie informácie o výdajných miestach nájdete na http://www.zasielkovna.sk/kde-nas-najdete.

V prípade, že zásielka presiahne hmotnosť 5 kg alebo rozmer nad 70 cm sa cena na doručenie navyšuje na 4,50 eur.


 

Zasilkovna.cz: 3,50 Eur

Doručenie tovaru do Českej republiky - široký výber výdajných miest. Na stránke http://www.zasilkovna.cz/ sa dozviete všetky informácie o tejto službe a taktiež o výdajných miestach.


 

 Copyright 2014 - 2018 © zaluzky.eu