Ochladzovač vzduchu

Kód: 642
Tip
Neohodnotené
10 € / ks
Skladom (3 ks)

Prenosný ochladzovač vzduchu je praktické a účinné zariadenia s mimoriadne tichým ventilátorom, ktorý čistí a ochladí vzduch vo všetkých priestoroch vášho domova.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosný ochladzovač vzduchu je praktické a účinné zariadenia s mimoriadne tichým ventilátorom, ktorý čistí a ochladí vzduch vo všetkých priestoroch vášho domova. Má 3 stupňový ventilátor pre prispôsobenie ochladenie, spotrebováva málo elektriny a preto je šetrný k životnému prostrediu. Vďaka alternatívnemu dizajnu sa hodí aj do moderne vybavených domácností.

 

Užite si chladný a čistý vzduch, nech ste kdekoľvek!

Prenosný ochladzovač vzduchu je inovatívny klimatizačný systém, ktorý súčasne filtruje, zvlhčuje a čistí vzduch okolo vás. Ak chcete ochladiť teplú kuchyňu alebo mať príjemné chladno pri sledovaní televízie, budete si môcť užívať svoju komfortnú zónu s prenosným chladičom vzduchu.

Jednoducho nalejte vodu, stlačte tlačidlo napájania a môžete si oddýchnuť a užívať si príjemného a osviežujúceho vzduchu.

Jednoduchosť  prenosného ochladzovača vzduchu a inovatívna technológia chladenia, ktorá využíva chladiaci systém filtrov, ktorý okamžite premieňa teplý vzduch na chladný a osviežujúci.

Prenosný osviežovač vzduchu je extrémne ľahký a môžete ho použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

S tromi nastaviteľnými rýchlosťami máte plnú kontrolu nad prevádzkou chladiča a tichým ventilátorom. Na jedno naliatie vody môžete ochladzovať vzduch až 8 hodín.

Zvlhčovač a čistička vzduchu v jednom zariadení

Hydro-chill systém prenosného ochladzovače vzduchu obsahuje filter, ktorý zároveň hydratuje a čistí vzduch a tým vytvára zdravšie životné prostredie

pre vás i vašu rodinu. Atraktívny dizajn, ktorý bol vytvorený špeciálne pre úsporu priestoru, prenosný ochladzovač vzduchu sa tak ľahko zmestí na akúkoľvek policu, pracovný stôl alebo nočný stolík.

Osvetlenie okolia

Vzhľadom k vstavanému svetlu môžete vytvoriť príjemnú atmosféru v každej miestnosti.

Môžete si vybrať medzi tromi režimami:

- jednofarebný režim

- režim menenie farieb

- režim bez svetiel

Prenosný ochladzovač vzduchu je vhodný najmä pre použitie v spálňach a detských izbách.

Vďaka jemnému svetlu vám nebude zasahovať do spánku, ale môžete ho aj zhasnúť a užívať si len ochladeného vzduchu.

Rozmery: 17 x 16,5 x 16,5cm (v, š, h)
Napájanie: micro USB
Príkon: 5W
Hlučnosť: 56,8dB pri maximálnom výkone